PANORAMA PLUS/ Ronela Hajati ka bërë reagimin e parë në rrjetet sociale pas skualifikimit nga “Eurovision”.

Ndryshe nga sa prisnim ajo është shfaqur e buzëqeshur krah balerinëve të saj. “Edhe po të kaloja në finale do isha e fundit jam e sigurtë. Por dashuria që mora ishte e jashtëzakonshme. E fitova Eurovisionin sepse fitova turmën. Dhe turma(publiku) ka gjithmonë të drejtë”- shkruan ajo.

Në rrjetet sociale njerëzit kanë shpërthyer në komente. 

Në faqen e Eurovision në Instagram me mijëra komente kanë vërshuar nga ndjekësit ku kërkohet drejtësi për vendin tonë.

Jo vetëm shqiptarët por edhe të huajit janë të mendimit se…

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃