Ditën e djeshme qytetarët raportuan për një incident në aksin Tiranë-Elbasan ku u raportua se Romeo Veshaj ishte përfshirë në një aksident.

Në vendngjarje dallohej edhe një motor i shtrirë në asfalt ndërsa Romeo u fotografua pranë një mjeku dhe një ambulance.

Ndërkohë sipas disa qytetarëve të tjerë të pranishëm në vendngjarje, mësohet se i aksidentuar me motor ka qenë Donaldi ndërsa Romeo e ka shoqëruar për në spital me ambulancë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃