Erion Veliaj nuk e kursen aspak bukurinë e qytetit kur vjen puna tek bizneset, pasi qokat ndaj oligarkëve janë ato që e mbajnë në krye të bashkisë.

Së fundmi qytetarët kanë vënë re diçka të pazakontë që ka ndodhur pranë “Rrugë së Elbasanit”.

Siç shihet edhe nga fotot e mëposhtme, disa pemë janë tharë qëllimisht për të mos penguar hyrjen dhe pamjen e disa bizneseve, që Veliaj i ka vjelur mirë mesa duket.

Sipas qytetarëve, fillimisht iu hodh diçka që të thaheshin dhe më pas u krasitën që të qëndronin vetëm si trungje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃