PANORAMA PLUS/ Dy artistët e njohur Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, i kanë dhënë fund beqarisë.

Genci dhe Eni po jetojnë prej vitesh një histori shumë të bukur dashurie, teksa në 3 nëntor të 2018 artisti i bëri një super propozim në Plavë këngëtares.

Mirëpo çifti i cili është shumë i dashur për publikun kanë publikuar disa foto të ëmbla ku këngëtarja është e veshur me të bërdha dhe Genci me një kostum dhëndri teksa ndodhen në mes të një lëndine.

Dhe çka i habiti të gjithë ishte se çifti e paskan kurorëzuar dashurinë e tyre që prej vitit 2019 dhe këtë e bëri të ditur Eni në shkrimin krahas fotove të publikuara : “Zoti dhe Zonja Prelvukaj, të martuar që prej vitit 2019”.

LEXOJE TE PLOTE TE PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃