Duket se Demi Roz ka marrë sërish vëmendjen e mediave me postimin e saj më të fundit, ku si gjithmonë nxjerr në pah format e saj tërheqëse.

pjimage

Kësaj radhe, tifozja e çmendur e Realit duket se ka zgjedhur një stil të ri, duke u veshur me një fustan të bardh transparent, ku nuk shfaq asgjë tjetër veç se të pasmet e saj bombastike dhe format e saj shumë seksi, duke ecur drejt një ujëvare.

Ndoshta ky fustan i bardhë është zgjedhur dhe për ekipin e saj të zemrës, që arriti në finalen e Ligës së Kampionëve.

22

1

14

78

5

98

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃