Një i ri në Tiranë ka humbur logjikën dhe ka ushtruar dhunë ndaj të dashurës së tij. më konkretisht mësohet se shtetasi A. G., 24 vjeç, banues në Tiranë është vënë në prangat e policisë, pasi ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht të dashurën e tij. Nuk dihet ende arsyeja që ka bërë që djali të dhunojë dashurinë e tij, teksa vijojnë hetimet për ngjarjen.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. G., 24 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të dashurës së tij.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃