Janë zbardhur detaje të reja lidhur me sherrin në Kuvend mes deputetëve demokratë Edmond Spaho dhe Gazmend Bardhi.

Sherri mes tyre ka ardhur pas një deklarate të bërë nga Gazment Bardhi, i cili ka folur për një vilë të pajustifikuar financiarisht, pasi kap vlerën e 760 mijë euro (më herët u deklarua milionë).

Bardhi ka thënë se kjo vilë është në pronësi të njërit prej deputetëve Noka, Spaho, Shehu dhe Leskaj.

Mes tyre ka pasur goxha ofendime.

Spaho e ka quajtur shpifës, gënjeshtar, palaço dhe legen burrë Gaz Bardhin.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃