I ftuar në një emision televiziv, duke iu përgjigjur disa pyetjeve me spec, analisti Mustafa Nano ka rrëfyer preferencat e tij seksuale.

Ai ka deklaruar se i pëlqejnë femrat e zhveshura dhe mes tyre për të kaluar një natë do zgjidhte këngëtaren me famë botërore Lady Gaga pasi e intrigon si tip.

Analistin e pyetën edhe për moderatoret Bora Zemani dhe Ilda Bejlerin por tha se nuk i njeh mjaftueshëm. Po ashtu tha se e tërheq Dua Lipa dhe Rita Ora më pak.

“Mua më pëlqen një femër e zhveshur, edhe Lady Gaga më intrigron si vajzë. Do doja të flija me Lady Gaga, më intrigon si tip. Bora Zemanin dhe Ilda Bejlerin nuk i njoh shumë si tip. Lady Gaga ka gjëra që më tërheq. Më tërheq kjo shqiptarja, Dua Lipa. Rita Ora më pak”,-tha Nano ndër të tjera.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃