PANORAMA PLUS/ Sa më hermetike të jenë personazhet publike, aq më i madh është kurioziteti i publikut rreth tyre. I tillë është edhe rasti i Xhemi Shehut që njihet si një nga figurat më private të ekranit.

Për herë të parë ajo u ka dhënë ndjekësve të saj mundësinë ta pyesin rreth gjërave të ndryshme në një intervistë virtuale në Instagram dhe kurioziteti ka qenë i madh rreth shumë gjërave.  Moderatorja e njohur prej disa kohësh ishte e shkëputur nga ekrani duke mos marrë përsipër asnjë projekt televiziv. Por, para disa javësh ajo u rikthye në një emision humori së bashku me Salsano Rrapin me titull “Qesh mirë i fundit”.

Megjithatë ka zëra se ajo mund të marrë përsipër një spektakël në televizionin Klan. “Është e vërtetë që do prezantosh një spektakël të madh në Klan në shtator”– e pyet dikush Xhemin, e cila nuk ka dhënë përgjigje por ka publikuar një video duke ecur, gjë është është nënkuptuar si jo. Xhemi tha pak kohë më parë në një intervistë se do e shohim vetëm në Top Channel dhe nuk do prezantojë në asnjë ekran tjetër.

Sa i përket emisionit të preferuar që ka moderuar Xhemi veçoi “Portokalli”. Po ashtu ajo është pyetur edhe për “Big Brother VIP” dhe se cili ka qenë personazhi i saj i preferuar. “Më pëlqen koha e folje”- shkruan ajo me ironi duke mos dhënë asnjë emër. Teksa pyetjes se me kë do donte të bëhej pjesë e formatit, ajo iu përgjigj: “Po të futesha në një jetë tjetër me Salsano Rrapin”.

LEXOJE TE PLOTE TE PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃