PANORAMA PLUS/ Nicole Scherzinger dhe partneri i saj Thom Evans prej ditësh tashmë po shijojnë pushimet nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Çifti kanë zgjedhur Mexico-n për tu arratisur dhe kaluar një kohë të bukur. Gjatë kësaj periudhe këngëtarja ka qenë shumë aktive në rrjetin e saj Insagram, me foto e video “të nxehta”.

Në një nga postimet e saj të fundit ajo ka pozuar me bikini në një jaht, dhe duket thjesht e mrekullueshme. Me rroba banjot me ngjyra të ndezura ylli televiziv, vë në pah format e saj perfekte, teksa duket tejet provokuese.

LEXOJE TE PLOTE TE PANORAMA PLUS

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃