PANORAMA PLUS/ Shumëkush mund t’i portretizojë Alban Skënderajn dhe Miriam Canin si një çift shumë romantik dhe të ëmbël. Por, vetë kantautori ka treguar se nuk janë gjithnjë siç duken dhe kaq edhe ata momentet e tyre ‘të çmendura.

Çifti shumë i dashur i publikut shqiptar po vjen me një tjetër bashkëpunim dhe këtë periudhë kanë xhiruar videoklipin. E kur nuk kanë bërë me dije ende asnjë datë se kur do lançohet projekti, Albani ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale një video me prapaskenat.

Teksa xhirojnë skena të ndryshme, Albani shihet tek e tremb Miriamin apo përpiqet ta rrëzojë. “Prapaskenat nuk janë dhe aq romantike“- ka shkruar artisti duke qeshur.

LEXOJE TE PLOTE TE PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃