Bora Zemani dhe Donald Veshaj bënë bujë në media pas videos që qarkulloi në rrjetet sociale, ku ata u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mjaftoi kjo video që publiku ta kuptonte që ata ishin ribashkuar.

Bora dhe Donaldi u kapën mat bashkë, reagon Atdheu

Pas kësaj, ka reaguar dhe ish-konkurenti i Përputhen, Atdheu, i cili shpesh herë ai shpërndan postime si një mesazh për Borën.

Ai tha:

Para dashurisë jemi të vegjël të gjithë.

Ndërsa në një foto tjetër ai shkruan:

Dikur nga fundi më tha njeri i vogël.

Bora dhe Donaldi u kapën mat bashkë, reagon Atdheu

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të mendojnë se dy mesazhet janë për Borën.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃