Një i burgosur i Drenovës ka përfunduar në spital. I burgosuri ende i paidentifikuar kishte konsumuar sasi të konsiderueshme ilaçesh me qëllimin që të përfundojë në spital dhe aty të vjedh një bisturi.

I burgosuri i Drenovës është parë në gjendje të keqe shëndetësore, teksa më pas është dërguar në spitalin e Korçës për të marrë ndihmë mjekësore për shkak se kishte konsumuar një sasi ilaçesh, por aty ai ka vjedhur nga dhoma e mjekimit një bisturi, mjet i cili i është kapur gjatë kontrollit nga ana e policisë së burgjeve.

I paraburgosuri në IEVP Drenovë ose i burgosur i sigurisë së zakonshme, ndërsa priten detaje nga hetimet e mëtejshme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃