Një vajzë ka denoncuar së fundmi një djalë, i cili i ka shkruajtur papritur në Instagram dhe e ka ofenduar dhe kërcënuar. Fillimisht, ai i ka thënë asaj që është e shëmtuar dhe më pas e ka kërcënuar se do i marrë fotot e saj dhe do i përdrorë.

Gjithashtu, siç shihet edhe nga fotot e mëposhtme, të dërguara nga denoncuesja, i riu, i thotë vajzës se do shkruajë në profilin e hapur me emrin e saj se ajo kërkon seks me pagesë. Vajza i thotë, Armandos se do e denocnojë në polici, por ai i përgjigjet se punon në ministrinë e Shëndetësisë, ka pasaportë amerikane dhe kjo nuk e shqetëson aspak.

Më poshtë gjeni mesazhet:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃