Një qytetare nga Tirana ka denoncuar së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA cilësinë e ushqimit në Burger King. Ajo ka porositur krah pule, por siç shihet edhe nga videoja, qytetarja tregon edhe puplat që i kanë mbetur mishit të pulës.

Qytetarja shkruan:

Pershendetje joq! Krah pule plus pupla gratis king burger. Ja dhe fatura! Anonim plz

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃