PANORAMA PLUS/ Ylli i muzikës, Rihanna është bërë nënë për herë të parë!       

      Themeluesja e Fenty Beauty ka sjellur në jetë një djalë, me partnerin e saj, A$AP Rocky më 13 maj në Los Angeles, sipas TMZ .

Lajmi për shtatzëninë e Rihanna-s qarkulloi në fund të janarit pasi u shfaqën foto të këngëtares, 34-vjeçare, e cila shfaqte me krenari barkun e saj të rrumbullakosur, teksa shkonte për një shëtitje me reperin në Harlem.

Një muaj përpara zbulimit të madh, Rihanna kishte ndezur thashethemet për shtatzëninë teksa darkonte në Carbone, me një burim që zbuloi se ajo ishte “duke pirë ujë të gazuar dhe duke fërkuar barkun e saj”.

Këngëtarja e “Diamonds” u përpoq të fshihte shtatzëninë e saj me xhaketa të mëdha dhe rroba të gjera, por filloi të shfaqte me krenari barkune fryrë me veshjet e saj të guximshme.

Ajo më vonë pranoi për Vogue se refuzoi të vishte rrobat e shtatzënisë, duke thënë në prill, “Më vjen keq, është shumë argëtuese të vishesh. Nuk do ta lë atë pjesë të zhduket sepse trupi im po ndryshon.”

Reperi i hitit “Everyday”, emri i vërtetë i të cilit është Rakim Mayers, shprehu dëshirën për tu bërë baba gjatë një interviste në maj 2021 me GQ , duke thënë: “Unë mendoj se do të isha një baba i jashtëzakonshëm, jashtëzakonisht i mahnitshëm në përgjithësi”

VIJON…LEXO LAJMIN E PLOTE NE PANORAMA PLUS (KLIKO KETU)

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃