Marrëdhënia midis Ilirit dhe Sabianit është në qendër të vëmendjes pas deklaratës së fundit të Sabianit në drejtim të Ilirit dhe reagimi i këtij të fundit për frazën e këngëtarit: ““Iliri ka përfituar nga unë”. Ndërkohë pak ditë më parë Sabiani festoi ditëlindjen ku shumë nga ish-banorët e formatit e uruan nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, por ajo që u vu re ishte se këngëtari nuk mori një urim (të paktën publik) nga “100 mijë euroshi i tij”, Ilir Shaqiri.

Ndërkohë Sabiani ka publikuar një video në Instastory krahas së cilës shkruan: “Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”, duke etiketuar edhe balerinin i cili nuk e ka ripostuar videon. Dhe me këtë deklaratë dyshja duket se po vulosin marrëdhënien e tyre.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃