[ SHIKO SPORT ONLINE ]

Kylian Mbappe është kryefjala e këtyre ditëve. Sulmuesi nuk ka nënshkruar me PSG kontratë të re dhe në Spanjë janë të bindur që do bashkohet me Real Madrid.

Ndërkohë francezët e kanë hequr fanellën e kampionit të botës nga shitja në dyqanin online.

Nëse kontrollon në faqen online të dyqanit vihet re mungesa e fanellës së Kylian Mbappe dhe bëhet fjalë për atë të sezonit 2021/2022 dhe jo të sezonit të ri.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃