Tea Trifoni është një nga vajzat pjesëmarrëse në edicionin e dytë të programit të dashurisë, Përputhen.

Që pas eksperiencës së saj në këtë format, ajo fitoi një popullaritet të madh të cilin më pas e “përdori” kur doli nga programi. Sot ajo shpeshherë është në vëmendjen e mediave rozë, si dhe numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Tea edhe pse e rezervuar për çështjet e zemrës, përsëri mbetet aktive në Instagram duke ndarë me fansat foto nga përditshmëria e saj.

Mirëpo fotoja e fundit e postuar nga ish-konkurentja e Përputhen, ka hapur një debat të madh në rrjet. Ajo është akuzuar nga vetë ndjekësit e saj për fotoshop.

Në foton e publikuar, Trifoni ka pozuar nga një ballkon përballë një plazhi, ku beli dhe gjoksi i saj duken disi ndryshe.

Të shumtë kanë qenë komentuesit të cilët i kanë vënë në pah këto “modifikime” në foton e saj.

“Beli fotoshop, po hajt se për pak se kem kqyr,”-komenton njëri ngs ndjeksit.

“E paske njërën mëtë madhe,”-vazhdon një tjetër komentues.

“Një nga c*cat duket më e madhe se tjetra,”-shkruan një tjetër komentues.

Ju kujtojmë që nuk është hera e parë që ndjekësit “shpërthejnë” kundër Tea Trifonit. Disa Kohë më parë , Trifoni publikoi një foto të vetes, ku shfaqej e përkulur para kamerës, duke treguar kështu asetet e reja. Mirëpo, ndjekësit kanë nisur kritikat e madje edhe komentet plot ironi për fizikun e saj.

tea trifoni (1)

LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS.AL

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃