Gazetarja e famshme sportive, Dileta Leota dhe futbollisti i Salernitanës, Frank Riberi janë bërë personazhe të një videoje virale në rrjet.

pjimage (4)

Bukuroshja italiane në një takim me yllin francez ka menduar ti bëjë atij një surprizë duke i dhuruar kapelën që kishte veshur, si një shenjë vlerësimi ndaj tij, me episodin që u shpërnda nga fansat gjerësisht brenda pak minutash.

Riberi nga ana e tij e pranoi me kënaqësi dhuratën, duke falënderuar Diletën dhe duke theksuar se do ta mbante veshur kur të shkonte për të peshkuar.

6456456 455 67866 56456 646466

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃