1FAKT.com Astrologjia: Horoskopi nesër nga Paolo Fox, 5 qershor 2022: cilat janë shenjat e preferuara të yjeve?

Horoskopi Shqip nga 1Fakt.com

Dashi: Pavarësisht se është një periudhë paksa e vështirë kjo që po kaloni tani, dashuria është forca që mund t’ju bëjë të ecni përpara. Edhe në punë, gjërat mund të ndryshojnë.

Demi: Disa lajme për dashurinë janë në rrugë e sipër. Kohët e fundit nuk keni pasur shumë mundësi për të takuar njerëz të rinj. Mund të ketë ardhur momenti për njohje të re. E ndoshta dhe në punë.

Binjakët: Merreni jetën në dorë dhe përpiquni të thyeni të gjithë kufijtë tuaj. Në punë nuk duhet të dëshironi më shumë seç duhet të merrni.

Gaforrja: Mos i fajësoni të tjerët nëse ndiheni të vetmuar kohët e fundit. Ndryshoni perspektivën. Në punë mund të pyesni më shumë veten kur bëhet fjalë për ecurinë e saj.

Luani: Të jesh inatçi nuk do të thotë të jesh gjithmonë njeri me karakter. Kur ta kuptoni këtë, ndoshta do të jeni në gjendje të gjeni shpirtin tuaj binjak. Edhe në punë, përpiquni të relaksoheni.

Virgjëresha: Është një periudhë e mirë nëse doni të përfshiheni dhe të hidheni në sulm për lidhje të reja. Mos harroni se e njëjta gjë vlen edhe në punë.

Peshorja: Çlironi mendjen nga të gjitha mendimet që ju pengojnë. Hëna është në anën tuaj në çdo gjë. Përfitoni prej saj.

Akrepi: Ju nuk jeni më vetvetja, jeni një person tjetër dhe të gjithë e kanë vënë re këtë. Në punë, më në fund, mund të shijoni kohën e relaksimit që meritoni.

Shigjetari: Ju mbështeteni shumë te partneri, shijoni këtë moment, por mos merrni kurrë asgjë si të mirëqenë. Shumë lajme vijnë në punë.

Bricjapi: Mundohuni të jeni sa më proaktivë, merrini gjërat ashtu siç vijnë dhe përpiquni të mos i jepni shumë peshë vetes. Kjo nuk do të thotë që në punë duhet të krijoni sigurinë se gjithçka të shkojë mirë.

Ujori: Ajo periudhë e trazuar plot ulje e ngritje, më në fund ka përfunduar. Mundohuni të përqendroheni në atë që ju bëri të ndiheni mirë.

Peshqit: Keni pak kohë për veten tuaj, por kjo nuk do të thotë që të vazhdoni pambarimisht kështu. Përqendrohuni shumë te puna nëse doni ndonjë lajm. /noa.al