Cilën lule përfaqësoni ju, sipas shenjës së zodiakut…

Lulet dhe shenjat e zodiakut: cilat janë kombinimet mes këtyre dy elementeve? Cila lule shoqërohet me secilën shenjë të zodiakut?

Dashi

Narcis

Demi

Karafil

Binjakët

Livando

Gaforrja

Zambaku

Luani

Luledielli

Virgjëresha

Orkide

Peshorja

Zambak uji

Akrepi

Trëndafili

Shigjetari

Hibiskus

Bricjapi

Lulekuqe

Ujori

Barbarozë

Peshqit

Tulipan

BURIMI/ PSIKOLOGJIA

© Panorama.al

Te lidhura