Doni më? Del një tjetër detaj që konfirmon rikthimin e Borës me Donaldin

Doni më? Del një tjetër detaj që konfirmon rikthimin e

Përgjatë ditëve të fundit kudo në rrjet kanë qarkulluar lajme se Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë ribashkuar. Kjo pasi dyshja u kapën mat në Itali.

Doni më? Del një tjetër detaj që konfirmon rikthimin e

Ndonëse Bora dhe Donaldi ende nuk e kanë konfirmuar publikisht, duket se për këtë nuk ka më dyshime. Vetëm së fundmi moderatorja është parë duke shëtitur qenin e Donaldit së bashku me të birin.

Doni më? Del një tjetër detaj që konfirmon rikthimin e

Videoja e këtij momenti është bërë virale kudo në rrjet. Kujtojmë se gjatë qëndrimit të tij në Big Brother VIP, Donaldi u surprizua nga qenushi dhe prandaj ai është bërë i njohur.

Doni më? Del një tjetër detaj që konfirmon rikthimin e

Doni më? Del një tjetër detaj që konfirmon rikthimin e

Doni më? Del një tjetër detaj që konfirmon rikthimin e

Doni më? Del një tjetër detaj që konfirmon rikthimin e