Dashi

Mërkuri dhe Afërdita janë në anën tuaj: favorizohen njohjet e reja, por përpiquni të ndiqni edhe pak arsyen. Në punë duhet të merrni një vendim dhe nuk mund të gaboni sidomos këtë të enjte sepse ka diçka që nuk shkon siç do të dëshironit!

Demi

Sfera sentimentale është në rregull, dashuria e mbyll muajin me një lulëzim. Në punë, përpiquni të bëni zgjedhje më të mira, mendoni mirë përpara se të veproni!

Binjakët

Mërkuri dhe Venusi janë në anën tuaj dhe tani fillon një fazë rikuperimi: me pak fjalë, mund të rifitoni besimin në dashuri. Në punë, përpiquni të jeni të kujdesshëm: keni nevojë për një shpërblim dhe ndoshta nuk është aq e vështirë për ta marrë atë!

Gaforrja

Lajm i mirë për dashurinë: Hëna është në anën tuaj dhe ka të reja që do të vijnë, madje dhe zgjedhje të shkëlqyera për të bërë në fund të korrikut. Në punë, periudha është interesante: megjithatë, përpiquni të ribalanconi shpenzimet!

Luani

Në dashuri duhet të përpiqeni të lini mënjanë krenarinë, e cila shpesh ju ka shkaktuar probleme në ndjenjat tuaja. Në punë, thjesht shpërfilli provokimet: përpiqu të mos tërhiqesh në vetvete dhe të bësh takime të reja!

Virgjëresha

Mërkuri dhe Venusi janë disonantë, ndaj dashuria mund të përballet me probleme dhe shpirti kritik nuk ju braktis. Në punë jeni pak konfuz: Megjithatë, mundësi të reja janë në horizont, veçanërisht nga 5 korriku i ardhshëm!

Peshorja

Në dashuri ka pak hutim, por Afërdita është në anën tuaj dhe prandaj ndoshta është më mirë të sqaroni diçka nga e kaluara. Në punë, përpiquni të mos harroni se keni kaq shumë gjëra për të bërë dhe për të planifikuar: ndoshta duhet të gjeni pak qetësi!

Akrepi

Hëna është në anën tuaj, si dhe Dielli: Sfera e dashurisë është e mirë, por duhet të qartësoni zemrën tuaj. Në punë, kini kujdes nga tensionet me partnerët dhe bashkëpunëtorët: së shpejti çdo dyshim do të shkrihet!

Shigjetari

Tensione në dashuri për disa çifte, por gjithçka do të zgjidhet shumë shpejt. Në punë, momenti është i rëndësishëm dhe ë po vjen një lajm i mirë: hajde, mos u dorëzo tani!

Bricjapi

Sfera sentimentale është e paqartë, ndoshta po kërkoni përplasje dhe po ngjallni polemika. Në punë, Hëna është në opozitë: kujdes nga bezdisjet!

Ujori

Lajm i mirë për dashurinë sepse Venusi, Mërkuri dhe Saturni janë në anën tuaj: prandaj përpiquni të mendoni për të ardhmen, për diçka konstruktive. Në punë vijnë propozime dhe jeni në humor për ndryshime!

Peshqit

Takime të reja të mira, por përpiquni të vlerësoni gjithçka me kujdes. Ndoshta jeni pak të kapur pas çështjeve ekonomike. Në punë ka ardhur koha e shpengimit: përfshihuni dhe heshtni thashethemet e ‘rreme’ që kanë bërë për ju!


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.