Gjendet një trup i pajetë në rrjedhën e lumit Vjosa, 55-vjeçari sapo ishte divorcuar dhe…

Një trup i pajetë është gjendur në rrjedhën e lumit Vjosa në Përmet. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ndërsa gazetarja e Panorama raporton se viktima është 55-vjeçaro Agim Pelushi.

Vjosa_bei_Tepelena

Mësohet se ai ishte emigrant në Greqi dhe sapo ishte divorcuar nga bashkëshortja.

Nuk dihet ende si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave.

© Panorama.al

Te lidhura