I nxorrën fotot/ Në një lidhje dashurie me Mozzik? Reagon Kiara Tito

I nxorrën fotot/ Në një lidhje dashurie me Mozzik? Reagon Kiara

Orët e fundit ka qarkulluar një lajm që moderatorja e njohur, Kiara Tito, është në një lidhje me reperin, Mozzik. Shkak u bë një foto e Mozzik ku shfaqej këmba e një vajze dhe u tha se bëhej fjalë për Kiara Titon për shkak të fustanit të njëjtë.

I nxorrën fotot/ Në një lidhje dashurie me Mozzik? Reagon Kiara

Lidhur me këtë ka reaguar vetë moderatorja, e cila përmes një postimi në Instastory i hedhur poshtë zërat.

I nxorrën fotot/ Në një lidhje dashurie me Mozzik? Reagon Kiara

“Nuk jam unë personi në foto dhe përpara se të bëni lajme, ju lutem vertetojini rrethanat”, ka shkruar Kiara.

I nxorrën fotot/ Në një lidhje dashurie me Mozzik? Reagon Kiara

Kujtojmë që Tito pak javë më parë mbylli me sukses edicionin e dytë të “Style Star Show”, ndërsa aktualisht po drejton “Doktor Plastik”, i cili trasmetohet ditën e premte në ekranin e ABC.

I nxorrën fotot/ Në një lidhje dashurie me Mozzik? Reagon Kiara