Megi Pojani kapet mat me futbollistin e kombëtares shqiptare, fotot që zbuluan shumë për çiftin e ri

Aktorja Megi Pojani duket se i ka rrëmbyer zemrën futbollistit të kombëtares shqiptare Endri Çekiçi.

-0-400-240810002-207683128043826-6796243507479176256-n-1655710185

Për shumë kohë ajo ka qenë tepër fanatike për të folur mbi jetën e saj private, por së fundmi, bukuroshja ka bërë që nga disa detaje në profilin e saj në Instagram, “sytë e vëmendshëm” të kuptojnë më shumë.

-0-400-219784303-362425458835384-6499338679678322414-n-1655710296

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Megi tregon se po shijon pushime në ishujt ekzotikë të Afrikës.

-0-400-242947321-273669487780099-2502813307118143188-n-1655710185

Në një postim ku duket në teksa darkon në një restorant, Megi kuptohet që është në të njëjtin vend me futbollistin Endri Çekiçi.

-0-400-collage-6-1655710343

Fotot ata i kanë publikuar në profilet e tyre në rrjetet sociale në të njëjtën orë dhe siç mund të shihet, në të njëjtën tavolinë.

-0-400-289006572-3157194191264967-1897600059699533345-n-1655710184 -0-400-288714593-722984422342138-4503929434019958635-n-1655710184

Endri Çekiçi aktualisht luan për Konyaspor në Turqi, por mesa duket tani është në një romancë të re me aktoren simpatike Megi Pojani.

-0-400-118817392-3520677941316678-6700481111359081691-n-1655710183

-640-0-612773bbbc096 640-0-megi-9-760

© Panorama.al