Në rol kryesor me Dakota Johnson, Capital T zbulon detaje nga filmi

Në rol kryesor me Dakota Johnson, Capital T zbulon detaje nga filmi

Artistin Capital T do ta shohim së shpejti dhe si aktor, madje jo në një film shqiptar. Ai do të luajë krah aktores me famë botërore, Dakota Johnson, ylli i "Fifty Shades of Grey".

Në rol kryesor me Dakota Johnson, Capital T zbulon detaje nga filmi

I ftuar mbrëmjen e djeshme në "Më lër të flas", Capital T zbuloi detaje nga filmi. Artisti tha se do të jenë 7 role kryesore, njëri prej të cilëve është dhe ai. 

Në rol kryesor me Dakota Johnson, Capital T zbulon detaje nga filmi

“Xhirimet i kemi përfunduar. E kam takuar, ishte fantastike. Do takohemi bashkë në premierë do jesh i ftuari special. Isha me fat. E kanë zgjedh Kosovën për shkak të buxhetit se kostoja ishte më e lirë. Unë i takova rastësisht ata në një restorant ishin me një mik timin me Besnik Rapin, më ftuan me kafe. Pas një jave, më kërkuan ‘videotape’ regjistrova nëj pjesë që ata më kërkuan nga roli. Janë 7 role kryesore dhe unë jam njëri prej tyre. Filmi del në fund të vitit. Është film i Hoollywood. Është dram-aksion. Flet për një aksion të policisë. Unë jam roli negativ në film por duhet të bëj balancën se në jetën reale jam pozitiv”, u shpreh Capitali.

Në rol kryesor me Dakota Johnson, Capital T zbulon detaje nga filmi

Në rol kryesor me Dakota Johnson, Capital T zbulon detaje nga filmi

Në rol kryesor me Dakota Johnson, Capital T zbulon detaje nga filmi