‘Nëse kanë gjetur lumturinë, unë…’, Beatrix flet për herë të parë për bashkimin e Borës me Donaldin

‘Nëse kanë gjetur lumturinë, unë…’,

Përgjatë ditëve të fundit kudo në rrjet kanë qarkulluar lajme se Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë ribashkuar. Kjo pasi dyshja u kapën mat në Itali.

‘Nëse kanë gjetur lumturinë, unë…’,

Së fundmi, Beatrix Ramosaj ka thyer për herë të parë heshtjen në lidhje me ribashkimin e tyre. Në një intervistë për “Mirage” ajo ka deklaruar se iu uron lumturi.

‘Nëse kanë gjetur lumturinë, unë…’,

Gazetari: Gjithë publiku duan të dinë reagimin e Trixës për lajmet që kanë qarkulluar së fundmi nëpër media, që persona të caktuar janë parë bashkë sërish. Si e komenton Trixa?

“Është një pyetje që po ma bëjnë të gjithë. Nëse ata kanë gjetur lumturinë, atëherë dhe unë ua uroj”, është shprehur këngëtarja.

‘Nëse kanë gjetur lumturinë, unë…’,

‘Nëse kanë gjetur lumturinë, unë…’,

‘Nëse kanë gjetur lumturinë, unë…’,

‘Nëse kanë gjetur lumturinë, unë…’,