Sinani nuk do ishte kurrë pjesë e ‘BBV’ dhe për këtë ka një arsye të fortë

Sinani nuk do ishte kurrë pjesë e ‘BBV’ dhe për

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Sinan Hodha ka dhënë së fundmi një intervistë për emisionin “Pardon my French” në Top Albania Radio.

Sinani nuk do ishte kurrë pjesë e ‘BBV’ dhe për

Mes të tjerash ai është pyetur nëse do të merrte pjesë në edicionin e dytë të Big Brother VIP. Sinani ka treguar se këto formate televizive nuk janë për të pasi i “bllokohet truri” para kamerave.

Sinani nuk do ishte kurrë pjesë e ‘BBV’ dhe për

"Në BBV absolutisht jo, me mua nuk ka lidhje asnjë lloj formati televiziv. Unë Sinan i them vetes sa herë, ‘Mbylle gojën, merre mikrofonin këndo’. Në momentin që kam përpara kamerat krijoj një bllokadë të frikshme të trurit”, është shprehur ai.

Sinani nuk do ishte kurrë pjesë e ‘BBV’ dhe për

Sinani nuk do ishte kurrë pjesë e ‘BBV’ dhe për

Sinani nuk do ishte kurrë pjesë e ‘BBV’ dhe për