U përfolën për ndarje/ Mikela Pupa bën veprimin e papritur për Erionin (FOTO)

Mikela Pupa dhe Erion Kukaj janë një nga çiftet e krijuar në emisionin e dashurisë “Përputhen” këtë sezon.

Dyshja pas shumë debatesh e pengesash në emision, ia dolën të triumfonin dhe të dilnin se bashku nga programi. Erioni dhe Mikela pas Përputhen, janë shfaqur shpesh herë bashkë në studio televizive dhe jo vetëm. Ato dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Por së fundmi fshirja e fotove të përbashkëta në llogaritë e tyre në Instagram bëri që publiku të aludonte një ndarje të mundshme të çiftit. Mirëpo këto zëra dyshimi mbi një krisje të marrëdhënies së tyre i ka hedhur poshtë vetë Mikela.

Ajo ka postuar në instastory një video në plazh, ku në sfond kishte vendosur këngën “Ku je” dike i bërë tag edhe partnerit të saj.

Nuk ka vonuar shumë edhe reagimi i ish-konkurentit të Përputhen i cili e ka ripostuar storin e Mikelës, duke shkruar “pothuajse aty”.

Ju kujtojmë që në daljet e tyre, dyshja ka treguar që largësia është një nga vështirësitë që hasin në marrëdhënien e tyre, mirëpo duke shkuar ajo në Prizren dhe Erioni duke e vizituar në Tiranë mundohen ta konpensojnë kohën së bashku.

LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS.AL

© Panorama.al