VIDEO/ Dafina Zeqiri ka ankesa për “personin e tretë” në lidhjen e saj me Dj Geek

Yll Limani mirë që u bënë rrengje dhe lojëra gjatë udhëtimeve të punës çiftit Dafina Zeqiri dhe Dj Geek por është kthyer edhe në një të tretë që nuk i lë rehat.

Ylli postoi në Instagram një video ku tentoi t’i bënte Dafinës një lojë duke i thënë: ‘Dj Geek ka flirtuar me recepsionisten e cila më pas i ka kërkuar numrin, ndërsa ai e ka ftuar për në dhomën e tij’.  

Reagimi i këngëtares ishte epik pasi ajo u duk se nuk e mori fare seriozisht shakan teksa duke ‘kërcyer’ i drejtohet Yllit: ‘Përse po gënjen teksa e shoqëroi dhe me disa ‘grushta’ drejt kamerës.

Ndërkohë, ka qenë radha e Dafinës të ‘hakmerret’. Artistja ka ndarë një video në rrjetet sociale një video gjatë udhëtimit të fundit ku shihet në momente të ndryshme romantike me Geek, por në çdo moment shfaqet Ylli.

“I treti”- ka shkruar ajo me shaka krah videos së postuar në TikTok.

LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS.AL

© Panorama.al