VIDEO/ Pas ribashkimit, Bora Zemani rrëmben vëmendjen me veprimin e saj për Donald Veshajn

PANORAMA PLUS/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj vazhdojnë të jenë kryefjala e mediave sociale dhe ndjekësve nuk u shpëton asnjë detaji rreth çiftit.

Në TikTok është shpërndarë një video ku Bora dhe djali i saj Arbori shihen se kanë nxjerrë shëtitje qenin e Donaldit. Kur ishte pjesë e “Big Brother VIP” aktorit iu dërgua në shtëpi qeni i tij dhe kjo nuk u ka ikur nga memoria njerëzve siç mund ta shihni në videon e mëposhtme:

SHIKONI VIDEON KETU

Gjiko ishte i ftuar në puntatën e fundit të “Më lër të flas” dhe në përfundim të emisionit, ai konfirmoi edhe ribashkimin e Donaldit dhe Borës. Ndërsa po zhvillonin një sfidë me ‘freestyle’, në përfundim të lojës Gjiko i drejtohet Donaldit duke i thënë se (ribashkimin me Borën) “e kanë marrë vesh të gjithë.”

“Boll e fshehe se e kanë marrë vesh të gjithë. Thirre Borën, marr edhe Elitën edhe dalim double date (takim çfit)” u shpreh Gjiko. Nga ana tjetër Donaldi preferoi të…

VIJONI LEXIMIN E ARTIKULLIT TE PLOTE NE FAQEN E PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura