[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Miralem Pjaniç luajti si i huazuar në sezonin që lamë pas te Besiktas, ndërsa tashmë është kthyer te Barcelona. Mesfushori boshnjak nuk preferohet shumë në katalonjë, por vetë 32 vjeçari duket optimist për një qëndrim të mundshëm në Camp Nou.

“Kam kontratë deri në vitin 2024.Ne do të punojmë nën drejtimin e Xavi-t këtë vit dhe shpresoj se do të kemi një sezon shumë të mirë, si ekip, por edhe unë në nivel personal” – Tha ai.

Nëse nuk largohet, trajneri Xavi me shumë mundësi do i japë një shans lojtarit për t’a infiltruar në skema.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.