[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Chelsea ka vendosur të mos nënshkruajë me Cristiano Ronaldon.

The Sun raporton se pas bisedimeve të gjata mes pronarit të bluve, Todd Boehly dhe trajnerit Thomas Tuchel është vendosur që të mos procedohet.

Tashmë gjatë një interviste, trajneri kishte bërë të ditur se kërkimi për një sulmues nuk ishte prioritet.

Spekulimet për një transferim të mundshëm të CR7 në Londër u ngritën pas takimit muajin e kaluar mes përfaqësuesit të saj, Jorge Mendes dhe Boehly.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.