[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Gjatë konferencës për shtyp të prezantimit të Franck Kessié, Joan Laporta, presidenti i Barcelonës, foli për thashethemet në lidhje me largimin e de Jong dhe Dembelé:

“Frenkie është një lojtar i Barcelonës dhe nuk është në shitje. Dembelé? Nuk ka asnjë datë fikse. Nëse ai nuk pranon propozimin tonë, natyrisht nuk do të qëndrojë, nuk kemi çfarë të bëjmë. Duhet të ulim shumën e pagave që të mos ketë më disbalanca”.

Ndërkohë, numri një i klubit blaugrana pranoi se është takuar me menaxherin e Cristiano Ronaldos, por pa specifikuar se çfarë ka folur. I pyetur mbi mundësinë që CR7 të firmosë me Barcelonën, Laporta as e mohoi dhe as e pohoi këtë, duke lënë gjithçka të hapur.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.