Horoskopi i të lindurve në shenjën Dashi nga Paolo Fox, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al: Në dashuri duhet të sqaroni diaa gjëra, nëse diçka nuk shkon, mbase duhet të kërkoni diku tjetër ku qëndron problemi. Në punë keni shumë gjëra për të organizuar, por shpërblimet do të vijnë së shpejti!

Horoskopi i Demit nga Paolo Fox: Hëna do të jetë në anën tuaj nga data 21, ndaj favorizohen takimet, sidomos ditën e enjte. Në punë, një projekt është gati të nisë: por kujdes me paratë, duhet të jesh kursimtar!

Horoskopi i Binjakëve, Paolo Fox: Mëngjesi fillon me përtaci dhe monotoni, por pasdite dashuria rimëkëmbet. Në punë, rikonfirmime janë rrugës: mos u dorëzo!

Horoskopi për Gaforren nga Paolo Fox: Mëngjesi do të jetë më i mirë, ata që kanë përjetuar një krizë në dashuri tani mund ta fillojnë sërish normalen. Në punë mundohuni të qëndroni të qetë dhe të dëgjoni të gjitha propozimet, veçanërisht ato që vijnë nga miqtë!

Horoskopi Paolo Fox, Luani: Në dashuri ka ende disa probleme që lidhen me të kaluarën, por kjo e hënë 18 është premtuese për takime të reja. Në punë, jeni shumë i zënë: ndoshta keni nevojë për para për të filluar një projekt?

Horoskopi i Virgjëreshës nga Paolo Fox: Pasdite rikthehet qetësia, por përpiquni të mendoni për të ardhmen veçanërisht nëse keni një person në krah prej disa kohësh. Në punë, është koha për të përfunduar projektet!

Horoskopi Peshorja, Paolo Fox: Dashuria është mirë pasdite, por edhe atëherë, gjithçka varet nga ju. Dhe në vullnetin tuaj. Në punë, së shpejti do të arrini të përfundoni një projekt!

Horoskopi i Akrepit Paolo Fox: Epo dashuria, duket mirë, sepse Afërdita është në anën tuaj: dashuritë e reja sigurisht që nuk duhen nënvlerësuar. Në punë, tani mund të fitoni, por përpiquni të qëndroni të qetë sepse dikush po bën “kanotazh” kundër rrymës, domethënë kundër jush!

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Dita e hënë 18 nis paksa e përmbajtur, ndaj është më mirë që çështjet e zemrës t’i shtyni për të martën. Në punë, përpiquni të prisni dhe merrni kohë të çmuar për të bërë zgjedhje më vonë!

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Pasdite pak e vështirë për ndjenjat, jeni gjithmonë kritikë. Ai/ajo mund të jetë edhe një ish-mbrapa, kush e di. Në punë, është fazë rikuperimi, por ndoshta ia vlen të merret parasysh një mundësi e re!

Horoskopi i Paolo Fox, Ujori: Mirë gjërat në dashuri pasdite, por ju doni të sqaroni gjëra. Dhe këtë të hënë më shumë se kurrë. Në punë, përpiquni të rregulloni problemet, të zgjidhni gjithçka!

Horoskopi i Paolo Fox, Peshqit: Pasditja në dashuri është premtuese: Afërdita është në anën tuaj, emocionet janë të garantuara. Në punë keni shumë për të bërë: o burra!


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.