[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Roma po punon shumë për merkaton. Përveç emrave të rëndësishëm që janë afruar në skuadër, vëmendja është e përqëndruar edhe te futbollistët në ikje.

2 më të përfolurit për një “divorc” të mundshëm me kryeqytetasit janë Roger Ibanez dhe Marash Kumbulla. Për Ibanez ka interesim nga Premier League, sakaq mbrojtësit shqiptarë po i del emri në shumë skuadra të Serie A.

Roma i ka idetë e qarta. Nëse vjen një ofertë e rëndësishme për njërin prej të dyve, klubi do e pranojë. Më pas, ekipi italian do tentojë të blejë nga Manchester United, Eric Bailly.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.