[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Sulmuesi Mauro Icardi nuk e ka në plan që të largohet nga Paris Saint-Germain.

Mediumi francez “Foot Mercato” raporton se ish-futbollisti i Samprodias dhe i Interit e ka ndarë mendjen sa i përket të ardhmes së tij.

Roma, Nice dhe Monza janë skuadrat që kanë treguar interesim për shërbimet e sulmuesit argjentinas, ndërsa edhe vetë kampioni aktual i Ligue 1 është i interesuar për ta shitur lojtarin.

Mirëpo, Icardi është i lumtur në PSG dhe nuk dëshiron të largohet. Mbetet të shihet gjatë kësaj vere nëse do të ketë vend për të apo jo në sulmin “vrasës” të parisienëve.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.