[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Shkëndija e Tetovës do të kërkojë të sigurojë kualifikimin në raundin tjetër të Ligës së Konferencës ku do të përballen në ndeshjen e kthimit me Araratin në transfertë.

Miqtë shkojnë në këtë sfidë me një avantazh prej dy golash nga sfida e parë që u fitua me rezultatin 2-0 në Shkup.

Armenët nga ana tjetër do të tentojnë përmbysjen duke u përpjekur të shfrytëzojnë dhe mbështetjen e publikut vendas.

FORMACIONET ZYRTARE:


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.