[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Paulo Dybala (28 vjeç) është i shqetësuar për pasigurinë në lidhje me destinacionin e tij të ri.

Për momentin, argjentinasi ka qenë tashmë i lidhur me 3 ekipe: Milan, Roma dhe Inter. Dhe gjithashtu shfaqet në radarin e Atletico Madrid.

Sa i përket shansit për të provuar fatin në Premierligë, sulmuesi duket se do të largohet nga Manchester United. Sipas gazetarit Matteo Moretto, kjo nuk është një çështje prioritare për Erik ten Hag. Natyrisht, kjo e bën shumë të vështirë afrimin e La Joya në Old Trafford.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.