[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Duket se dëmtimet te Juventusi nuk kanë të sosur, me mesfushorin amerikan, Ueston MekKeni që ka marrë një lëndim në shpatull, gjatë seancës stërvitore para sfidës me Realin e Madridit.

Ai pritet të qëndrojë një muaj jashtë, duke i hapur akoma dhe më shumë probleme Juves në prag të fillimit të kampionatit.

Pas Pol Pogbasë, ky është mesfushori i dytë që dëmtohet për bardhezinjtë, të cilët tani do të duhen të mendojnë seriozisht për një tjetër emër në këtë repart.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.