[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Sipas “Gazzetta dello Sport”, për PSG-n është komplikuar transferimi i Milan Skriniar nga Interi.

Kjo gjë ndodhi për arsye se Juventus firmosi me objektivin e zikaltërve, Gleison Bremer. PSG nuk dëshiron të ngrejë shifrat e transferimit të mbrojtësit sllovak dhe tashmë Inter mund të rinovojë me Skriniar dhe ta mbajë atë ende në ekip.

Skriniar ka vetëm një kontratë të mbetur me klubin zikaltër dhe ata do të tentojnë të mbajnë mbrojtësin e preferuar nga tifozeria e Interit.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.