[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Cristiano Ronaldo me gjasë do të qëndrojë në Manchester. Trajneri i Manchester United, Ten Hag ka dhënë një intervistë për Sky Sport, ku ka theksuar se sulmuesi portugez nuk është në shitje, pavarësisht thashethemeve që për hir të së vërtetës kanë qenë të shumta.

“Nuk është në shitje. Unë jam duke planifikuar sezonin me të dhe dua të punoj me të” – u shpreh Ten Hag.

Kujtojmë që prej javësh përflitet për një pakënaqësi të Ronaldos me “Djajtë e Kuq”, çka mund ta ketë çuar atë të mendojë largimin. Shkaku që solli gjithë këtë tërmet kishte të bënte pikërisht me arritjet e skuadrës në edicionin që kaloi, të cilat kanë qenë praktikisht zero.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.