[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Juventusi ka konfirmuar dëmtimin e portierit Vojçek Shezni i cili ka pësuar një lëndim në këmbën e majtë gjatë miqësores kundër Atletikos.

Ky dëmtim pritet ta mbajë portierin rreth 20 ditë jashtë fushave të lojës duke bërë që polaku të humbasë kështu dy ndeshjet e para të kampionatit kundër Sasuolos dhe Sampdorias.

Në këto kushte tekniku Maks Alegri është i detyruar të aktivizojë nga minuta e parë italian Matia Perin me 29-vjeçarin që do të zëvendësojë Sheznin gjatë kohës që ai do të jetë jashtë.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.