[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Nicolo Fagioli do të jetë një lojtar i Juventusit deri në vitin 2026. Lajmi është dhënë nga klubi italiane, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Talenti 21 vjeçar shihet si mjaft me prespektivë për të ardhmen dhe trajneri i bardhezinjve, Maximilliano Allegri ka besim te ai.

Në edicionin e fundit, Fagioli përfaqësoi Cremonesen, ku në 33 ndeshje në Serie B ia doli të assistojë 7 herë dhe të shënojë 3 gola.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.