[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Monza nuk di të dorëzohet dhe po mendon që javën e fundit të merkatos të transferojë Mauro Icardin.

Argjentinasi nuk është në planet e Galtier dhe ai nuk mund t’i sigurojë vazhdimësi te PSG.

Monza e Berlusconit pritet të luajë me dy sulmues, ku Petagna dhe Icardi janë dy ëndrrat e ish-presidentit të Milanit.

Monza shpreson te ky transferim i jashtëzakonshëm, ku thuhet se një pjesë të mirë të pagës së sulmuesit argjentinas do ta paguajë klubi francez


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.