[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Paris Saint-Germain është i interesuar të largojë lojtarë këtë verë nga Parc des Princes.

Për t’i shtyrë lojtarët drejt daljes, ata kërcënojnë t’i dërgojnë të luajnë në kategorinë e pestë të futbollit francez me ekipin e tyre të dytë.

Ander Herrera, Layvin Kurzawa, Julian Draxler, Rafinha, Thilo Kehrer, Idrissa Gueye dhe Mauro Icardi janë të gjithë në listën e lojtarëve që PSG shpreson t’i heqë para mbylljes së merkatos në fund të gushtit.

L’Equipe ka thënë se ata po paralajmërojnë individët e lartpërmendur se ata mund të përfundojnë në nivelin e pestë nëse vazhdojnë dhe refuzojnë lëvizjet, me Le Parisien që i etiketon ata “të padëshiruarit”.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.