[ KRITERE.COM ⚽ VEDI CALCIO GRATIS ]

Armando Broja do të rikthehej pas dëmtimit për të luajtur ndeshjen e dytë mes Udinezes dhe Chelsea, atje ku janë aktivizuar lojtarët e stolit.

Ka qenë trajneri Tuchel i cili siç duket duket i lumtur nga paraqitja e sulmuesit shqiptar. Në një takim menjëherë pas ndeshjes së parë me Udinezen Tuchel i ka thënë Brojës që të qëndrojë te kjo skuadër dhe biseda ka qenë shumë pozitive.

Shanset më të mëdha janë që Broja të mos lëviz nga Chelsea pas kësaj merkato verore.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.