Nëse keni pyetur ndonjëherë veten se pse vazhdoni të tërhiqni të njëjtat shenja të zodiakut vazhdimisht, përgjigja mund të jetë në shenjën tuaj të Diellit.

Kur bëhet fjalë për të rënë në dashuri, disa shenja të zodiakut tërhiqen natyrshëm nga njëra-tjetra, pa e ditur fare pse.

Për shembull, shenjat e zodiakut të Bricjapit dhe Gaforres kanë më shumë gjasa të tërhiqen nga njëra-tjetra edhe pse janë të kundërta polare. Ju nuk mund të ndihmoni gjithmonë atë që ju tërheq, as nuk mund të ndihmoni ata që të tërheqin. Kur bëhet fjalë për astrologjinë, janë tri shenja të zodiakut që tërhiqen më shumë nga shenja juaj.

Ato tri shenja mund t’i lexoni më poshtë:

Dashi

Gaforrja
Peshorja
Shigjetari

Demi

Luani,
Peshorja,
Bricjapi

Binjakët

Luani,
Virgjëresha,
Shigjetari

Gaforrja

Akrepi,
Bricjapi,
Peshqit

Luani

Peshorja,
Akrepi,
Peshqit

Virgjëresha

Demi,
Bricjapi,
Peshqit

Peshorja

Demi,
Gaforrja,
Ujori

Akrepi

Demi,
Gaforrja,
Peshqit

Shigjetari

Binjakët,
Ujori,
Peshqit

Bricjapi

Demi,
Gaforrja,
Virgjëresha

Ujori

Binjakët,
Luani,
Akrepi

Peshqit

Luani,
Virgjëresha,
Peshqit

/e.d


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware full-text RSS article import plugin for WordPress.